Detail recenze: Hotel Zante Royal Resort

  Řecko, Zakynthos, Vassilikos

3/5

Martina D.:
Hotelovy komplex 3 hotelu ( Royal Zante, Imperial Zante,Palace Zante) mohou vyuzivat sluzby vsech 3, pouze restaurace ma kazdy svoji vlastni.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Ubytovani bylo s klimatizaci, minibarem, koupelnou s vanou, ale nic moc, na 4* slabe, zrcadlo bylo dost stare a spatne odtekala voda z umyvadla, vana stara.


Strava a stravování

Strava zde byla celkem dobra, ale myslim, že u 4* hotelu by nemeli byt spinave a opatlane sklenice, mokra podlaha, v dobe podavani jidel pomala obsluha a neuklizene stoly.


Vybavení, služby a personál

Komplex ma tobogán, který je zdarma v rámci happy hour 1 hodina dopoledne a 1 hodina odpoledne, jinak se platí. Bary u bazénu jsou součástí all inklusive, bar na pláži není součástí all inclusive. Tenis, basketball, volejbal, fitness v rámci all inclusive zdarma. V době naší návštěvy probíhaly poslední úpravy dětského clubu Zantino World, který bude zpoplatněný 8 eur na den, otevřen d 10-23:00 a v době stravování zavřený. Miniclub je zdarma.


Pláž a moře

Na pláž je možné dojít pěšky po několika schodech nebo výtahem nebo lanovkou zdarma. Pláž je písečná a jedna z nejhezčích na ostrově s velmi pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma na pláži je za poplatek 7 Eur/den set. Jako nevyhodu bych zminila, ze bar na plazi neni soucasti all inclusive.


Okolí hotelu

Hotel je ve velmi klidne vecnicce. TAxi do Zakynthosu je mozne za 22 EUR nebo autobusem za 2 eura na osobu.


Celkový dojem

Na prvni pohled vypada hotel velmi dobre, ale kdyz se zabydlite, nektere sluzby neodpovidaji. Do tohoto hotelu uz bych znovu nejela.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Páry
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.