Detail recenze: Hotel Zante Royal Resort

  Řecko, Zakynthos, Vassilikos

3/5

Kamil:
Hotel neodpovídá ani třem hvězdám natož 4+ dekladované cestovní kanceláří.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Ubytování starý nábytek otřesné sociální zařízení možná, dostatečné pro nějakou ubytovnu. Máme rodinný pokoj s výhledem na moře: rodinný pokoj znamená - malinká komůrka spíše předsíň se dvěmi přistýlkami, výhled na moře je pěkný, ale dlouho si ho užívat nevydržíte z venku se táhne strašný zápach z odpadních vod hotelu :-( takže žádné větrání jenom klimatizace.


Strava a stravování

O stravování nelze hovořit jídlo je nepoživatelné, přežíváme opravnu jenom o chlebu s olivovím olejem, ale pokud si pospíšíte dostanete možná kousek masa. Pokud pojdete na oběd nebo večeři později nemáte nárok: Strava pro děti je stále stejná těstoviny a červená omáčka, nebo opečené scvrklé párečky co zbyly po snídani, prostě katastrofa ! Poslední mojí zmínkou o stravování je páchnoucí restaurace s ubrusy z umělé hmoty, které jsou stírany stále stejnou hadrou, jako kdysi ve školní jídelně HNUS !!!


Vybavení, služby a personál

Bazény pouští jakousi modrou barvu ze stěn, pokud necháte děti v tomto bazenu koupat těžko je večer domejete a to v lepším případě pokud nebudou mít ekzémy nebo záněty uší. Dlouhodobé koupání nedoporučuji. Tobogány se pouští pouze na š3,5 hodiny deně 1,5 hodiny dopoledne 2 odpoledne.


Pláž a moře

Plaž je jediné na co se můžete těsit, čisté moře lahátko a slunečník za 7 Euro vždy seženete.


Okolí hotelu

Okolí hotelu je velmi pěkné, doporučuji navštívit Bannana beach.


Celkový dojem

Naprosto nedoporučuji nejhorší dovolená za posledních 10 let..


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno