Recenze hotelů Réunion

Dovolená Réunion

Le Relais de Moulin

Le Relais De Moulin ****

Sainte-anne, Réunion, Francie
Ne 19. 8. – Po 27. 8. (9 dní)
letecky – Praha
snídaně
Le Nautile
až -7%

Le Nautile ***

La Saline-les-bains, Réunion, Francie
Po 13. 8. – Út 21. 8. (9 dní)
letecky – Praha
snídaně
KOMBINACE DIVY REUNIONU
až -19%

Kombinace Divy Reunionu

Mauricius–reunion, Réunion, Francie, Mauricius
So 16. 2. – Čt 28. 2. (13 dní)
letecky – Praha
kombinovaná

Cestopisy

Koncem dubna roku 2011 jsme s kolegyní navštívily Paříž a Versailles díky poznávacímu zájezdu alias eurovíkendu „Paříž na víkend“, který pořádala cestovní kancelář World Travel.

Autor: Lucie Tichá, Veronika Pešová, 9. 1. 2014

V květnu 2008 jsem využila nabídku lodní společnosti Costa Crociere na okružní plavbu Středozemím. Společnost nabízela několik druhů a typů okruhů i lodí. Lze absolvovat plavbu přes Barcelonu, Marseille, Savonu, Neapol, Palermo, Tunis a přes Palmu zpět do Barcelony. Je možné se nalodit v kterémkoliv přístavu, kde loď kotví. Já bych se s Vámi ráda podělila o zážitky z plavby, která začínala v Marseille, pokračovala do Savony, Neapole a skončila v Palermu.

Autor: Martina Dvořáková, 23. 12. 2009

O Korsice se říká, že je to perla Středomoří. Především však má řadu vlastností a charakteristik, pro které se v poslední době stala oblíbeným prázdninovým hitem českých cyklistů. A tak jsem se i já s přáteli vydala prozkoumat a procestovat krásy tohoto ostrova, a to 7. září 2007.

Autor: Veronika Kubátová, Foto: Luděk Cigánek, 14. 2. 2008

V říjnu 2006 jsem přijala nabídku od CK Plustour na krátký poznávací zájezd do Francie, s poměrně nabitým programem, zaměřeným na prohlídku Paříže a zámků Fontainebleau a Versailles.

Autor: Gabriela Uherčíková, 4. 8. 2007