Recenze hotelů Side

5
5/5 - Úžasné

Absolutni spokojenost

Hotel Pegasos World *****, Turecko, Side, Sorgun
Velky komplex. Nadherne prostedi. celá recenze
Autor Andrea, 16. 8. 2017
4
4/5 - Skvělé

Hotel Seher Sun Palace *****

Seher Sun Palace Resort & Spa *****, Turecko, Side, Colakli
Krásný, čistý hotel s pár mínusy... celá recenze
Autor Martina, 15. 8. 2017
Sun Club Side ***, Turecko, Side
5
5/5 - Úžasné

Dokonalá dovolená podle představ

Sun Club Side ***, Turecko, Side
Skvelý hotel, krásné menší letovisko, spousta nákupních možností, krásné pláže. celá recenze
Autor RENÁTA L., 12. 8. 2017
1
1/5 - Nic moc

Už nikdy více

Seher Sun Beach ****, Turecko, Side, Colakli
Velké očekávání jsme od toho neměly, ale i tak nemáme z dovolené žádné hezké dojmy. celá recenze
Autor Michaela, 11. 8. 2017
5
5/5 - Úžasné

Recenze na Hotel Barut Hemera - FANTASTICkÉ !!!!!!!

Hotel Barut Hemera *****, Turecko, Side
Je to jeden z nejlepších hotelů, v kterých jsem byl kdy ubytován. Fantastická obsluha personálu a jako jedna nádherná botanická zahrada je anomálií mezi ostatními výškovými obřími hotely v okolí. Jídlo i... celá recenze
Autor Martin Šolín, 11. 8. 2017

Cestopisy

Na přelomu února a března 2011 jsme s kolegyní využily nabídky CK RedGreenTours a odletěly na studijní cestu na Tureckou riviéru. Přivítalo nás slunečné počasí a krásných 18 °C. Cílem naší cesty bylo poznat hotely, které má v nabídce cestovní kancelář. Některé menší hotely byly v této době uzavřeny a připravovaly se na sezónu a naopak některé větší komplexy byly už i plně obsazeny. V Turecku byste se v sezóně neměli setkat s výstavbou nových hotelů. Výstavba hotelů je povolena jen přes zimní měsíce.

Autor: Pavla Outulná, Michaela Venhodová, 5. 11. 2013

V této recenzi najdete přehled letovisek a hotelů z oblasti Turecké riviéry, kterou jsem s CK Exim Tours navštívila v květnu 2010. Můžete se zde seznámit s několika hotely z oblíbených tureckých letovisek, jako jsou Kemer, Lara, Belek, Side a Alanya.

Autor: Martina Dvořáková, 15. 11. 2012

V polovině října 2011 jsem využil výhodné nabídky partnerské CK a odjel na dovolenou do Turecka. V tuto dobu tady sice nemáte jistotu stabilního slunečného počasí, ale stále je zde příjemné teplo a teplota moře neklesne pod 24st.C. Věřím, že stejně jako já si Turecko zamilujete nebo alespoň oblíbíte.

Autor: Jiří Blažej, 19. 10. 2012

Turecká riviéra patří mezi nejkrásnější a nejoblíbenější evropská letoviska. Proto jsem bez váhání využil partnerské nabídky specializované cestovní kanceláře na Turecko a vydal se koncem dubna 2012 na studijní cestu, která je spojená s prohlídkou nabízených hotelů. Moje třetí návštěva v této zemi mě jen znovu utvrdila v tom, že dovolená v Turecku je správná volba.

Autor: Jiří Blažej, 13. 9. 2012

V polovině října 2010 v 19:00 jsem odlétala s CK Firotour a leteckou společností Travel Service na studijní cestu do Turecka za poznáním Turecké riviéry, ke které náleží oblasti v okolí letovisek Antalya, Colakli, Side, Okurcalar, Alanya, Lara, Alara, Belek, Kemer. Let z Prahy do města Antalya trval cca 3 hodiny.

Autor: Bc. Lucie Tučková, 2. 1. 2012